RE/MAX potřetí obhájil titul Czech Superbrands

podpis-po-convention_5

Již potřetí získala realitní síť RE/MAX světově uznávané ocenění Superbrands. Udělení titulu je podmíněno náročným, třífázovým výběrovým procesem, na jehož počátku stojí více než milion značek registrovaných v ČR.

Realitní síti RE/MAX se mimořádně daří. Kromě nejlepších obchodních výsledků v historii firmy se podařilo obhájit také prestižní ocenění Superbrands. Jako jediná realitní společnost ho získala již po třetí v řadě. „Obhájení titulu vnímáme jako závazek vůči našim klientům. V loňském roce jsme přistoupili k řadě změn a opatření na poli marketingu a v letošním roce chceme ve změnách pokračovat. Tím spíše si ceníme obhajoby tohoto prestižního titulu,“ říká Milan Žák, generální ředitel společnosti RE/MAX. Potvrzení ocenění je jen jedním z dalších kroků pro dosažení obratu jedné miliardy. Ukazuje totiž, že naše cesta je správná.

Za obchodní výsledky i oblibu spotřebitelů

Mezinárodní program Superbrands je ve světě respektován odborníky i spotřebiteli. Samotnému udělení titulu předchází náročný výběrový proces, jehož součástí jsou preference zákazníků a názory odborné poroty (Brand Council). Cena je udělována pouze značkám s nejlepší pověstí a silným dopadem na lokální trh. Do soutěže se navíc nelze přihlásit samostatně, nominace kandidátů vychází z databáze veškerých registrovaných obchodních značek v dané zemi. V první fázi jsou nominováni kandidáti dle obchodních dat a výsledků. V dalším kole projdou značky spotřebitelským průzkumem, který vyhodnocuje oblibu a známost u spotřebitelů. O konečných držitelích titulu Superbrands pak rozhoduje odborná komise.

O programu Superbrands:

Program Superbrands odstartoval před 20 lety ve Velké Británii, v České republice byl zahájen jeho čtvrtý ročník. Cílem ocenění je poskytnout zákazníkům přehled o významných značkách, které ovlivňují jejich každodenní životy. Cena Superbrands Award je uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech. O udělení titulu se rozhoduje na základě spotřebitelského průzkumu, prováděného agenturou GFK, expertní skupinou Brand Council, která je tvořená odborníky v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, kreativci a experty na oceňování značek.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>